Etykiety

niedziela, 15 kwietnia 2012

Irregular Choice

      Po dzisiejszym nieudanym poszukiwaniu butów straciłam wiarę i nadzieję we wszystko. Kupując tanie obuwie mogę mieć pewność, że w przyszłym sezonie znowu odbędę nerwową wycieczkę po sklepach. Kilka par miałam upatrzonych w internecie, niestety w sklepie prezentowały się znacznie gorzej. Mam wrażenie, że producenci wycwanili się produkując kiepskiej jakości obuwie, abyśmy za rok zmuszeni byli kupić kolejne. Mając ubogą zawartość portfela i niewymiarową stopę, człowiek staje się bardziej wybredny.
      Pęłna bólu i cierpienia w sercu, zrezygnowana, zaczęłam buszować w internecie. I tak o to trafiłam na kolejną niezwykłą firmę, która wprost oczarowała mnie swoimi fasonami i dbałością o szczegóły. Irregular Choice to sklep niczym z krainy baśni, już samo wnętrze sklepu wprowadza nas w czarodziejski klimat.  Nietypowe, ekstrawaganckie buty brytyjskiej firmy Irregular Choice to stan umysłu, sposób bycia.
To marka obuwia, która przełamuje w swoich projektach konwencje zamiast podążać za kolejnymi trendami. Dzięki temu mamy do wyboru świetne buty w odważnych fasonach i kolorach, niesamowicie wyróżniające noszących je spośród tłumu.
      Firma ta powstała w sierpniu 1999 roku w nadmorskiej miejscowości Brighton na południowym wybrzeżu Anglii. Zyskała ona popularność dzięki genialnemu projektantowi Dan Sullivan.
      Obecnie Dan oprócz obuwia, projektuje także biżuterię i odzież. W jego dziełach można dopatrzyć się inspiracji modą retro, jednak w zupełnie nowej, udziwnionej odsłonie. Buty Irregular Choice są już dostępne na allegro i na innych stronach internetowych. Niestety cena też nie na mój portfel;)
       Mogłabym się tak rozpisywać i ubierać w słowa swój zachwyt, znacznie łatwiej będzie jednak zaprosić Was do obejrzenia zdjęć:) Wrzucam ich dużo, bo najzwyczajniej w świecie, nie byłam w stanie wybrać tych najlepszych:P