Etykiety

środa, 22 lutego 2012

Spotkanie konsultantek nylonowych pończoch w Malinowych Obcasach

       Nic nie mogło tak umilić tej lutowej, zimnej niedzieli jak spotkanie w milym towarzystwie. Mowi się, że nieważne gdzie, tylko z kim....Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%, chociaż tego dnia także i miejsce spotkania było wyjątkowe. Razem z Pin-up Candy i innymi wspaniałymi dziewczynami mogłyśmy wymieniać się ciekawymi wskazówkami i opiniami na temat pończoch, pasów, gorsetów, popijając przy tym pyszną czekoladę w Pijalni Czekolady. Po kalorycznej pieszczocie naszych żołądków zaproszone byłyśmy do sklepu Malinowe Obcasy. Przyjęto nas z ogromną serdecznością. Mogłyśmy do woli przechadzać się po tym czarującym miejscu, zaprojektowanym w klimacie retro, ze starym telewizorem, klimatycznymi drewnianymi półkami na buty i pięknymi tapetami na ścianach. Mogłyśmy także przymierzać przepiękne, oryginalne obuwie, którego nie znajdziecie w żadnym innym sklepie. Najbardziej upodobałam sobie pantofle od fińskiej projektantki Minna Parikka...przepiękny fason....i te serduszka:)
       Na stronie sklepu Malinowe Obcasy znalazłam jeszcze wiele oryginalnych butów utrzymanych w moim ulubionym stylu:)

     
        Czas umilały nam również rozmowy o butach, pończochach i bieliźnie retro, a nawet powstały plany na  realizację ciekawych przedsięwzięć w Malinowych Obcasach. Na razie to tajemnica, w każdym bądź razie czeka mnie dużo pracy:) Czekała na nas również niezwykła niespodzianka w postaci...:)
      Bardzo dziękuję i dziewczynom i właścicielom Malinowych Obcasów za ten magiczny wieczór:) I jeszcze...pamiątkowe zdjęcia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz